The Alwaysbemobile Company wil de werkplaatsformule James Autoservice fors gaan uitbreiden. De doelstelling voor dit jaar is vijftig James autobedrijven operationeel te hebben. Daarvoor werd gisteren een grote bijeenkomst voor potentiële franchisenemers in Hilversum georganiseerd.

Ruim tachtig aanwezigen, waaronder ruim zeventig universele autobedrijven, hebben zich laten informeren over de mogelijkheden van de formule James Autoservice. CEO Luc van Bussel van Alwaysbemobile: "Uit de terugkoppeling blijkt dat er veel enthousiasme is. Wij gaan er nu voor zorgen dat hier James autobedrijven uit ontstaan."

Er staan nog twee bijeenkomsten gepland, in de regio’s Eindhoven en Den Haag. "We gaan wellicht een Tour de James door Nederland maken", aldus Van Bussel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties