The Alwaysbemobile Company wil de werkplaatsformule James Autoservice fors gaan uitbreiden. De doelstelling voor dit jaar is vijftig James autobedrijven operationeel te hebben. Daarvoor werd gisteren een grote bijeenkomst voor potentiële franchisenemers in Hilversum georganiseerd.

Ruim tachtig aanwezigen, waaronder ruim zeventig universele autobedrijven, hebben zich laten informeren over de mogelijkheden van de formule James Autoservice. CEO Luc van Bussel van Alwaysbemobile: "Uit de terugkoppeling blijkt dat er veel enthousiasme is. Wij gaan er nu voor zorgen dat hier James autobedrijven uit ontstaan."

Er staan nog twee bijeenkomsten gepland, in de regio’s Eindhoven en Den Haag. "We gaan wellicht een Tour de James door Nederland maken", aldus Van Bussel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties