Afgelopen woensdag is het faillissement uitgesproken van Oskamp Equipment uit Baambrugge. Het goede nieuws is dat Oskamp Equipment in overleg met de curator volledig operationeel blijft, zodat de dienstverlening naar de klanten toe doorgang blijft vinden.

Directeur Bart Boerboom is bezig, eveneens in overleg met de curator en een aantal potentiële overnamepartijen, om een definitieve doorstart voor te bereiden.
“Mede door de huidige economische marktomstandigheden waren wij genoodzaakt om deze stap te maken. Op zich een trieste zaak omdat we pas twee jaar bezig zijn, maar gezien de orderportefeuille en ons servicebestand zien we de toekomst hoopvol tegemoet en zullen we trachten om zoveel mogelijk mensen aan het werk te houden”, aldus Boerboom.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 maart 2026
Auto importeren uit Duitsland loont vooral voor plug-in hybrides
17 maart 2026
Lease-overname groeit: jonge EV’s wisselen vaker van berijder
17 maart 2026
Leaseplatform compenseert dieselprijs met 20 cent per liter voor ondernemers
17 maart 2026
‘IJshockey laat je niet meer los’
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
16 maart 2026
Derde generatie treedt toe bij familiebedrijf Autobedrijf Kooy
Meest bekeken berichten
Recente reacties