Mazda Europe begint het nieuwe fiscale jaar met verschillende benoemingen. Zo wordt Martijn ten Brink, de oud-topman van Mazda Nederland en Mazda Belux, ook verantwoordelijk voor de afdeling klantenservice.

Ten Brink (43) verliet in augustus 2014 de beide importorganisaties om de functie vice-president verkoop te accepteren bij Mazda Europe. De verantwoording voor de afdeling klantenservice kwam voor rekening van de vice-president klantenservice en logistiek, Jorgen Olesen.

Met diens pensionering verschuift deze rol dus naar Ten Brink: “Beide departementen hebben steeds nauwer samengewerkt de afgelopen jaren. We willen dat de ervaringen die klanten hebben met ons als fabrikant of onze dealers een afspiegeling krijgen in onze interne operatie.”

Mazda Europe verwacht met het verstrijken van het fiscale jaar een verkoopstijging van zo’n 27 procent te hebben gerealiseerd ten opzichte van voorgaande periode.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
Meest bekeken berichten
Recente reacties