Mazda Europe begint het nieuwe fiscale jaar met verschillende benoemingen. Zo wordt Martijn ten Brink, de oud-topman van Mazda Nederland en Mazda Belux, ook verantwoordelijk voor de afdeling klantenservice.

Ten Brink (43) verliet in augustus 2014 de beide importorganisaties om de functie vice-president verkoop te accepteren bij Mazda Europe. De verantwoording voor de afdeling klantenservice kwam voor rekening van de vice-president klantenservice en logistiek, Jorgen Olesen.

Met diens pensionering verschuift deze rol dus naar Ten Brink: “Beide departementen hebben steeds nauwer samengewerkt de afgelopen jaren. We willen dat de ervaringen die klanten hebben met ons als fabrikant of onze dealers een afspiegeling krijgen in onze interne operatie.”

Mazda Europe verwacht met het verstrijken van het fiscale jaar een verkoopstijging van zo’n 27 procent te hebben gerealiseerd ten opzichte van voorgaande periode.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties