Online veilinghuis Fleetselect heeft morgen een opmerkelijke primeur onder de hamer. Tijdens de live Leeuwekeurveiling, die Fleetselect in opdracht van Peugeot Nederland verzorgd, wordt de eerste Peugeot 508 geveild.

In het Peugeot Experience Center in Breukelen komen tijdens deze veiling meer dan zestig kavels van het merk aan bod. Voordat de 508 officieel geïntroduceerd werd had de importeur al meer dan duizend orders en sinds de introductie is dit aantal verdubbeld. Aangezien de auto zich in het concurrentiegevoelige D-segment bevindt is het van groot belang wat de opbrengst wordt. Dit ondermeer om de berekening van de restwaarde vast te stellen, hetgeen van invloed is voor het leasetarief.

De veilingopbrengst van de 508 is de eerste indicatie van de eventuele restwaarde van deze nu al populaire auto. Peugeot Nederland verwacht een hoge opkomst van Peugeot-dealers om deze gesloten veiling bij te wonen.

Lees hier een artikel over de aftersalestraining van de Peugeot 508 >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
11 maart 2026
AutoFirst nu ook beschikbaar voor LKQ-partnergrossiers
11 maart 2026
Mobilisights verder als Mobilisights Connect
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
Meest bekeken berichten
Recente reacties