De onderdelenwebshop Mister Auto is gekocht door autofabrikant PSA (Peugeot-Ciroën). Zowel het Franse vakblad Apres-Vente als de krant Les Echos melden de overname. Vorig jaar realiseerde Mister Auto een omzet van 100 miljoen euro.

Het nieuws is aan de sociale partners bekendgemaakt tijdens een bijeenkomst van het Comité Paritaire Stratégique (bestaande uit vertegenwoordigers van verschillende vakbonden). Het bedrag dat met de overname is gemoeid, is niet vrijgegeven. Mister Auto had in 2013 een omzet van 100 miljoen euro (60 miljoen in 2012) en verwacht deze te vergroten tot 300 miljoen euro in 2016″, meldt Les Echos. De webshop stond al enkele maanden in de etalage.

De culturele en strategische omslag die de overname van de op één na grootste auto-onderdelenverkoopsite teweegbrengt, staat niet op zichzelf. De zakenkrant weet tevens te melden dat PSA een herstelplan heeft aangekondigd aan zijn dealers, dat is gericht op het terugwinnen van klanten met auto’s van vijf jaar en ouder en voor wat betreft de logistiek het aantal onderdelenleveranciers drastisch moet verminderen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties