Bovag Onafhankelijke Autobedrijven (BOA) ziet een lang gekoesterde wens in vervulling gaan. De RDW gaat namelijk een systeem ontwikkelen om recallinformatie (kentekenniveau) van autofabrikanten te distribueren naar universele autobedrijven.

Deze gegevens zijn nu nog alleen voor importeurs beschikbaar. Het ministerie van Infrastructuur en Milieu heeft onlangs opdracht gegeven aan de RDW. BOA verwacht dat in de loop van 2012 begonnen wordt met het daadwerkelijk opzetten van het systeem. Zij praat zelf met de RDW en andere betrokkenen over de invulling ervan.

De regels rondom toegang tot de recallgegevens door universelen zijn Europees geregeld. Oud-minister Eurlings heeft twee jaar geleden de belofte gedaan werk te maken van het Nederlandse recallsysteem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties