Bovag Onafhankelijke Autobedrijven (BOA) ziet een lang gekoesterde wens in vervulling gaan. De RDW gaat namelijk een systeem ontwikkelen om recallinformatie (kentekenniveau) van autofabrikanten te distribueren naar universele autobedrijven.

Deze gegevens zijn nu nog alleen voor importeurs beschikbaar. Het ministerie van Infrastructuur en Milieu heeft onlangs opdracht gegeven aan de RDW. BOA verwacht dat in de loop van 2012 begonnen wordt met het daadwerkelijk opzetten van het systeem. Zij praat zelf met de RDW en andere betrokkenen over de invulling ervan.

De regels rondom toegang tot de recallgegevens door universelen zijn Europees geregeld. Oud-minister Eurlings heeft twee jaar geleden de belofte gedaan werk te maken van het Nederlandse recallsysteem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
10 december 2025
Century-Velodroom opent Experience Center in Groningen
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
9 december 2025
Renault gaat elektrische Fords bouwen
Meest bekeken berichten
Recente reacties