Bovag Onafhankelijke Autobedrijven (BOA) ziet een lang gekoesterde wens in vervulling gaan. De RDW gaat namelijk een systeem ontwikkelen om recallinformatie (kentekenniveau) van autofabrikanten te distribueren naar universele autobedrijven.

Deze gegevens zijn nu nog alleen voor importeurs beschikbaar. Het ministerie van Infrastructuur en Milieu heeft onlangs opdracht gegeven aan de RDW. BOA verwacht dat in de loop van 2012 begonnen wordt met het daadwerkelijk opzetten van het systeem. Zij praat zelf met de RDW en andere betrokkenen over de invulling ervan.

De regels rondom toegang tot de recallgegevens door universelen zijn Europees geregeld. Oud-minister Eurlings heeft twee jaar geleden de belofte gedaan werk te maken van het Nederlandse recallsysteem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
2 juni 2026
Occasionverkoop B2C daalt met bijna 10 procent in mei
2 juni 2026
Autovelgen 0,82 inch per decennium groter
2 juni 2026
Keuzes maken
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
Meest bekeken berichten
Recente reacties