Renault gaat de cd-speler vaarwel zeggen. In de meest recente modellen- de Clio en Captur- is het niet meer mogelijk om een cd-speler te laten installeren, zelfs niet als optie. Dat geldt voortaan voor alle nieuwe modellen.

De Franse autobouwer zet met deze stap volledig in op mobiele muziekdragers, schrijft Het Nieuwsblad. Volgens Renault komt het steeds minder vaak voor dat automobilisten cd’s in de auto meenemen. Muziek wordt door de bank genomen op zak meegebracht in de auto door bijvoorbeeld met bluetooth van de iPhone naar de radio te streamen. Of door een apparaat of stick aan te sluiten op het USB-poortje.

Ook Peugeot ging vorig jaar al de mobiele kant op door in de 208 een cd-speler niet langer tot de standaarduitrusting te laten behoren, maar nog wel als optie aan te bieden. Renault gaat nu dus nog een stapje verder.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 maart 2026
Minder routes, méér stops: hoe PlusParts de logistiek opschaalde met hulp van RouteLogic
18 maart 2026
Euromaster lanceert franchise in Nederland: Business Booster voor universele werkplaatsen
17 maart 2026
Euromaster Nederland lanceert franchiseconcept
17 maart 2026
Auto importeren uit Duitsland loont vooral voor plug-in hybrides
17 maart 2026
Lease-overname groeit: jonge EV’s wisselen vaker van berijder
17 maart 2026
Leaseplatform compenseert dieselprijs met 20 cent per liter voor ondernemers
Meest bekeken berichten
Recente reacties