Rhenoy Onderdelen uit Waardenburg heeft met de curator van het failliete Saab overeenstemming bereikt over de overname van een groot deel van de productievoorraad. Het gaat met name om technische onderdelen, zoals motoren, transmissies, turbo’s, aircocompressoren, stuurdelen en ophangingsdelen.

Directeur Nick van Kessel verwacht deze onderdelen naast de bestaande klantenkring ook aan bijvoorbeeld ex-Saab-dealers te kunnen leveren. “Door het faillissement van Saab is de beschikbaarheid van originele Saab-onderdelen verslechterd. Met onze voorraden en logistiek kunnen wij de oud-dealers ondersteunen.”

De onderdelen zullen ook opgenomen worden in het Approved Green-concept, waarmee zij tegen een gereduceerde prijs in de markt gezet worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties