Rhenoy Onderdelen uit Waardenburg heeft met de curator van het failliete Saab overeenstemming bereikt over de overname van een groot deel van de productievoorraad. Het gaat met name om technische onderdelen, zoals motoren, transmissies, turbo’s, aircocompressoren, stuurdelen en ophangingsdelen.

Directeur Nick van Kessel verwacht deze onderdelen naast de bestaande klantenkring ook aan bijvoorbeeld ex-Saab-dealers te kunnen leveren. “Door het faillissement van Saab is de beschikbaarheid van originele Saab-onderdelen verslechterd. Met onze voorraden en logistiek kunnen wij de oud-dealers ondersteunen.”

De onderdelen zullen ook opgenomen worden in het Approved Green-concept, waarmee zij tegen een gereduceerde prijs in de markt gezet worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2026
Nettowinst Autodoc verdubbeld in eerste kwartaal
19 mei 2026
Vrouwen kiezen opvallend vaak voor deze verdwijnende techniek
19 mei 2026
Volgende generatie aan het roer van Möller Autoschade
19 mei 2026
LKQ geeft gas
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
18 mei 2026
Boekhorst en Openclaims willen schadeherstel verder digitaliseren
Meest bekeken berichten
Recente reacties