Rhenoy Onderdelen uit Waardenburg heeft met de curator van het failliete Saab overeenstemming bereikt over de overname van een groot deel van de productievoorraad. Het gaat met name om technische onderdelen, zoals motoren, transmissies, turbo’s, aircocompressoren, stuurdelen en ophangingsdelen.

Directeur Nick van Kessel verwacht deze onderdelen naast de bestaande klantenkring ook aan bijvoorbeeld ex-Saab-dealers te kunnen leveren. “Door het faillissement van Saab is de beschikbaarheid van originele Saab-onderdelen verslechterd. Met onze voorraden en logistiek kunnen wij de oud-dealers ondersteunen.”

De onderdelen zullen ook opgenomen worden in het Approved Green-concept, waarmee zij tegen een gereduceerde prijs in de markt gezet worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
15 juli 2025
Ondernemers met leaseauto vaker beboet
15 juli 2025
20 procent meer refurbished onderdelen verkocht
15 juli 2025
Jongvolwassenen positiever over elektrische occasion
15 juli 2025
Vakantiecheck ANWB Hazeldonk op 18 juli
15 juli 2025
Aftersales top of mind bij de dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties