Ruim 300 Corvettes maken aanstaand weekend hun opwachting in Valkenburg en omstreken tijdens het jaarlijkse Corvette-FAME evenement. Sinds 2003 wordt deze grootse Corvette-meeting ieder jaar in het tweede weekend van juli georganiseerd in het Kuurpark in Valkenburg.

De Chevrolets Corvette komen uit diverse landen van Europa, zoals uiteraard Nederland maar ook België, Luxemburg, Duitsland, Ierland en Engeland. De meeting start op vrijdag 10 juli om 14.00 uur en duurt tot zondag 12 juli 18.00 uur. In de mooie tuinen van het Casino niet alleen aandacht voor de honderden Corvettes van alle generaties, maar voor stands met miniatuurmodellen, gereedschappen, onderdelen, kleding, enzovoort. Ook zullen de deelnemers diverse rondritten rijden rond Valkenburg.

Op zondagmorgen zullen tientallen Corvettes een ommetje maken naar het Ronald McDonaldhuis in Geulhem. Daar krijgen de kinderen die verblijven in de Ronald McDonald kindervallei een half uur de tijd om de fraaie Corvettes te bewonderen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties