Saarloos Automotive Equipement is vanaf woensdag 21 december weer operationeel. Vrijdag is er met de debiteuren en de curator overleg geweest en mede als gevolg daarvan is de doorstart een feit. Het bedrijf blijft in Venray gevestigd en onder meer de inboedel, het pand en voorraden zijn overgenomen.

Iclean Carwash Technologies zal als apart bedrijf verder gaan. Rowafil blijft ook als naam. Directeur Saarloos Automotive Bart van Oers: “Dat wordt een onderdeel van Iclean. Saarloos gaat zich volledig op de Benelux richten.”

De dagelijkse leiding over beide bedrijven is vanaf nu in handen van Will Hofmans als algemeen directeur en grootaandeelhouder, Harrie van der Hagen verzorgt het financieel management, Bart van Oers is directeur van Saarloos Automotive en Jeroen Visser is dat voor Iclean. Adam Visser is bij Iclean manager van de servicedienst.

Saarloos heeft eind november zelf haar faillissement aangevraagd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 december 2025
‘Occasionverkoper laat structureel kansen liggen’
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties