Schadebedrijven zien veel op zich afkomen: merkerkend schadeherstel, een nieuw keurmerk, veranderende sturing vanuit verzekeraars en een markt die de komende jaren zal krimpen.

Hoe bepaal je als schadebedrijf daarin je positie en wat kan je verwachten van je toeleveranciers en partners? Al deze zaken en meer komen aan de orde op de bijeenkomst van 11 oktober van Automotive Insiders in Bodegraven.

Verschillende professionals uit de schadewereld hebben hun medewerking aan het event toegezegd:
Denis Maessen, die met een laatste presentatie zijn kritische visie zal geven op alle belangrijke kwesties, Erik Boertjes, manager Automotive Partnerships bij Allianz, Ad van Diepenbeek, directeur Van Mossel Autoschade Groep en Leo Oude Essink, eigenaar OBA.

De laatste sprekers die aan het even meewerken worden naar verwachting later deze week bekend gemaakt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
27 november 2025
Ayvens: kabinetsbeleid remt EV-transitie
27 november 2025
Groeien in een verzadigde markt
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
Meest bekeken berichten
Recente reacties