Fabrikant en leverancier van gereedschap- en werkplaatsequipment Snap-on Tools is gestart met de verkoop van las- en snijapparatuur. De apparatuur is specifiek voor de automotive (schade)werkplaats ontworpen, zodat de gebruiker er zo efficiënt en rendabel mogelijk mee kan werken.

De compleet nieuwe lijn las- en snijapparatuur bestaat uit zeven units die geschikt zijn voor herstelwerkzaamheden aan onder andere personenwagens, lichte bedrijfswagens, bussen, trucks, grondverzet (wegenbouw) en landbouwvoertuigen.

De units opereren, op één na, allemaal op 230 Volt en zijn gebaseerd op ‘inverter technologie’. Door de inverter technologie blijven de apparaten licht van gewicht, zijn ze eenvoudig handelbaar en mobiel en kunnen ze aangesloten worden op het gewone lichtnet. Alle Snap-on Tools lasapparaten zijn geschikt om te worden aangesloten op aggregaten en verlengsnoeren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties