Sportwagenbouwer Spyker moet binnen twee weken met 152.000 euro huurachterstand over de brug komen anders moet het zijn fabriek in Zeewolde verlaten. Dat heeft de bewindvoerder van Spyker bepaald.

Spyker heeft ook nog drie ton schuld uitstaan bij fiscus en andere crediteuren. De autobouwer kampt met een slecht imago sinds de bewogen overname van het veel grotere Saab in 2010.

Als Spyker niet het verschuldigde bedrag kan betalen, zien de zaken er erg slecht uit. Volgens ingewijden zal Spyker moeilijk aan een ander pand kunnen komen mocht het de fabriek in Zeewolde moeten verlaten. Verhuurders zullen in dat geval zeker een flinke borgsom vragen aan Spyker. Bovendien verkoopt Spyker te weinig auto’s om echt rendabel te zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties