Sportwagenbouwer Spyker moet binnen twee weken met 152.000 euro huurachterstand over de brug komen anders moet het zijn fabriek in Zeewolde verlaten. Dat heeft de bewindvoerder van Spyker bepaald.

Spyker heeft ook nog drie ton schuld uitstaan bij fiscus en andere crediteuren. De autobouwer kampt met een slecht imago sinds de bewogen overname van het veel grotere Saab in 2010.

Als Spyker niet het verschuldigde bedrag kan betalen, zien de zaken er erg slecht uit. Volgens ingewijden zal Spyker moeilijk aan een ander pand kunnen komen mocht het de fabriek in Zeewolde moeten verlaten. Verhuurders zullen in dat geval zeker een flinke borgsom vragen aan Spyker. Bovendien verkoopt Spyker te weinig auto’s om echt rendabel te zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
21 april 2026
Eigen baas met Autovakmeester
Meest bekeken berichten
Recente reacties