BMW roept in de Verenigde Staten 156.137 auto’s terug vanwege een mogelijk mankement aan de motor. Mercedes-Benz wil 252.867 auto’s terugzien bij de dealer om een defect achterlicht te repareren.

Bij de BMW terugroepactie gaat het om een hele reeks modellen. Bij de motoren in deze auto’s kan een bout voor de bevestiging van de nokkenasbehuizing losraken en zelfs breken. Als gevolg daarvan zou de motor zijn vermogen kunnen verliezen en zelfs helemaal kunnen stoppen. Vanaf mei zullen BMW-dealers de bouten kosteloos gaan vervangen. Of de actie ook geldt voor Europa is niet bekend.

Mercedes heeft een slechte elektrische verbinding ontdekt in de C300, C300 4Matic, C350 en de C63 AMG die tussen 2008 en 2011 zijn geproduceerd. Daardoor kan het achterlicht uitvallen. De reparatie daarvan begint pas in augustus of september omdat de benodigde onderdelen nog niet beschikbaar zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
Meest bekeken berichten
Recente reacties