De internationale vakbeurs voor de autobranche Equip Auto 2011 in Parijs, dat vijf dagen duurde, heeft dit keer meer dan 100.000 bezoekers getrokken. Ten opzichten van 2009 is dat een stijging van tien procent. Dertig procent van de bezoekers kwam van buiten Frankrijk.

De 1.800 exposanten vulden gezamenlijk een totale beursoppervlakte van 100.000 vierkante meter, wat 25 procent meer is vergeleken bij de beurseditie twee jaar geleden. Volgens de organisatie waren de ondervraagde exposanten uit alle beurssectoren tevreden met de hoge bezoekerskwaliteit en de zakelijke contacten die werden opgedaan tijdens de beurs.

Tenslotte hebben de exposanten een hoog niveau van creativiteit en innovatie neergezet met de internationale innovatieprijzen die dit jaar zijn toegekend aan twaalf bedrijven, door een jury van tachtig journalisten uit dertig landen.

De volgende Equip Auto is in oktober 2013.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 januari 2026
The Tire Cologne 2026 zet vol in op duurzaamheid
19 januari 2026
InterClassics trekt recordaantal bezoekers
19 januari 2026
Europa beboet accufabrikanten voor kartelvorming – melder gaat vrijuit
19 januari 2026
SUV rukt op als occasion – maar oude bekende houdt dapper stand
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
Meest bekeken berichten
Recente reacties