De directie van Mercedes-Benz dealer Rogam-Victoria is onlangs uitgebreid met Ton Slob als commercieel directeur personenwagens. Door de overname van Mercedes-Benz-dealer Victoria in januari 2010, is het personenwagen verzorgingsgebied sterk gegroeid.

Slob richt zich op de verdere groei van de verkoop van Mercedes-Benz personenwagens en Smart. De directie bestaat verder uit Robert-Jan Tros (verkoop bestel- en vrachtwagens), Matthieu Bresser (techniek & operations aftersales) en algemeen directeur Hans van Ruiten.

De dealer heeft als doelstelling voor 2011 om meer dan duizend nieuwe- en gebruikte personenwagens te verkopen en ook duizend nieuwe en gebruikte bestel- en vrachtwagens.

Dit jaar wordt gestart met de uitbreiding van de Victoria-vestiging aan de Autostrada in Rotterdam en met de bouw van een nieuw gecombineerd pand voor de huidige vestigingen in de Spaanse Polder. Enkele van de andere vestigingen zullen een verbetering krijgen.
Bij Rogam-Victoria zijn ruim 220 mensen werkzaam.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties