De werkplaatstool Topmec van Van Heck heeft een koppeling gekregen met het Bovag gecertificeerde garagesoftwarepakket Car Systems. Het is de eerste softwareleverancier die deze stap zet.

“Er is vanuit de pilotgarages die Topmec momenteel testen veel vraag naar een koppeling tussen Topmec en de werkplaatssoftware die zij gebruiken”, geeft Van Heck als reden voor de koppeling aan.

Car Systems kent 850 actieve gebruikers en is vanaf nu volledig te koppelen via een Topmec-abonnement. Doordat de programma’s aan elkaar verbonden zijn, is het gehele werkplaatsproces geautomatiseerd. De koppeling maakt het bijvoorbeeld ook mogelijk om via Topmec werkorders op te vragen.

Begin september is de definitieve versie van de applicatie voor iedereen beschikbaar via grossiers uit het partnernetwerk van Van Heck.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties