Toyota-importeur Louwman en Parqui maakt bekend dat het 20.477 auto’s in Nederland gaat terugroepen. Het gaat om de hybridemodellen Prius Wagon en Auris die tussen mei 2010 en november 2014 zijn gebouwd. Bij deze auto’s is de software niet goed afgesteld.

Het betreft een kleine software-update die nog geen halfuur in beslag neemt. Toch kan de fout voor grote problemen zorgen. Zo kan het elektrische aandrijfsysteem van de hybride auto’s worden beschadigd. Dit kan weer tot een slecht rijdende auto leiden of een auto die zelfs langzaam stil komt te vallen.

Ook elders in de wereld gaan de modellen terug naar de garage. In de Verenigde Staten gaan ongeveer 109.000 Toyota’s terug voor een software-update en in België en Luxemburg in totaal ruim 8000.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
4 maart 2026
Igus introduceert keramische kogellagers: 65x slijtvaster
4 maart 2026
Twee nieuwe productgroepen voor Hengst Filtration
4 maart 2026
Werk-privébalans
Meest bekeken berichten
Recente reacties