Nissan start een grootschalig project met de elektrische bestelauto e-NV200. In totaal tweehonderd ondernemers in Amsterdam zullen de auto langere tijd gaan testen. Niet tijdens een proefrit, maar in de dagelijkse praktijk. Het is voor het eerst dat in Europa een dergelijk grootschalig project met elektrisch aangedreven auto’s wordt opgezet.

“We kunnen natuurlijk met allerlei berekeningen laten zien wat deze gebruikskosten zijn, maar waar het uiteindelijk om gaat, is de praktijk van de ondernemer. Daarom hebben we ervoor gekozen de Nissans voor langere tijd aan te bieden”, vertelt Arjan Schenk, verkoopdirecteur bij Nissan Nederland. “We denken dat de ondernemers zullen ontdekken hoe elektrisch rijden voor hen functioneert en ze zullen zien wat het scheelt in de kosten. Niet in theorie, maar in de praktijk.”

De onderhoudskosten van de auto liggen volgens Nissan tot veertig procent lager dan die van een vergelijkbare bestelauto met dieselmotor.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 juli 2025
Stichting Branchenormering Schadeherstel stopt
18 juli 2025
Energie
17 juli 2025
Gert Veenstra countrymanager Autorola
17 juli 2025
1 op de 5 automobilisten ervaart schade in wasstraat
17 juli 2025
ING: Invoering kilometerheffing duldt geen uitstel
17 juli 2025
Schaal en groei
Meest bekeken berichten
Recente reacties