Het garageconcept Vakgarage, van geestelijk vader Adriaan Roggeveen, bestaat vandaag twintig jaar. Vanuit Van Heck is in samenwerking met de samenwerkende grossiers het concept op 6 mei 1991 van start gegaan. In 1993 is Vakgarage omgevormd tot een stichting en sinds 1994 is Vakgarage verzelfstandigd.

“Wij zijn vandaag twintig jaar jong en de eerste plaats in het Bovag formule-onderzoek is een mooie bevestiging dat de huidige leden tevreden zijn. De verwachting is dat in ons jubileumjaar dertig tot veertig nieuwe ondernemers zullen toetreden tot Vakgarage”, aldus Christien den Uil, voorzitter en manager bij Vakgarage.

De eerste maanden van 2011 hebben vijftien bedrijven zich aangesloten bij de franchiseformule. Den Uil verwacht dat dit er voor eind mei twintig zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties