Tijdens de vakbeurs Autoprofessioneel en Schadeherstel heeft Koskamp een deel van haar eerste Qualified Diesel Specialist certificaten uitgereikt. De bedrijven die als eerste over de erkenning beschikken volgen deze training in het eigen, onlangs geopende, opleidingscentrum van Koskamp.

Hier worden in samenwerking met Autoniveau technische opleidingen, welke tevens voldoen aan de kwaliteitseisen van Bosch, voor universele autobedrijven en dealers gegeven. Ook biedt de grossiersgroep commerciële trainingen voor zowel receptionisten als eigenaren aan in samenwerking met XL10. Medio 2015 wordt het tweede trainingscentrum in Nijmegen geopend.

De bedrijven die zich als eerste Qualified Diesel Specialist mogen noemen zijn : AutoFirst van den Akker (Dokkum), Autobedrijf Henk Boertien (Hollandscheveld), BCS Autobedrijf Bertil Jansen (Den Ham), AutoFirst van der Linde (Balkbrug), Vakgarage van Leeuwen (Noordbroek), BCS Autobedrijf G. van der Ploeg (Veenwouden), AutoFirst Tadema (Kampen), Automobielbedrijf Veld (Kallenkote) en Autobedrijf van der Zwaag (Holwierde). De bedrijven die de vakbeurs niet hebben bezocht krijgen de erkenning persoonlijk overhandigd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
20 mei 2026
DKV Mobility neemt MKB Brandstof over
20 mei 2026
Ayvens: Stijgende belangstelling voor occasionlease
20 mei 2026
Dealers positiever over importeurs
20 mei 2026
Chinese intelligentie
19 mei 2026
ACM akkoord met overname Bovemij door a.s.r.
Meest bekeken berichten
Recente reacties