Voormalig Bosch Car Service V&W Auto’s uit Zwartebroek sluit zich per 1 juli 2016 aan bij Autoexcellent, een premium full service werkplaatsformule voor autobedrijven die in alle merken gespecialiseerd zijn.

Eigenaar Eelco Versteeg werd ruim vijf jaar geleden samen met Wim van Wijk eigenaar van V&W Auto’s. “Ons autobedrijf is toe aan verdere verbetering en professionalisering. Wij hebben flinke ambities en in deze visie past Autoexcellent.” Zaterdag 2 juli is er een open dag voor klanten en relaties om het eerste lustrum en de aansluiting te vieren.

Het in 2013 in Duitsland geïntroduceerde concept wordt in Nederland sinds september 2014 vertegenwoordigd via Groupauto, dat een exclusieve licentie heeft. Bij de internationale formule moeten garagebedrijven continu voldoen aan hoge eisen dienen op het gebied van onder meer technische kennis, apparatuur, kwaliteit van de dienstverlening en uitstraling. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties