Voormalig Bosch Car Service V&W Auto’s uit Zwartebroek sluit zich per 1 juli 2016 aan bij Autoexcellent, een premium full service werkplaatsformule voor autobedrijven die in alle merken gespecialiseerd zijn.

Eigenaar Eelco Versteeg werd ruim vijf jaar geleden samen met Wim van Wijk eigenaar van V&W Auto’s. “Ons autobedrijf is toe aan verdere verbetering en professionalisering. Wij hebben flinke ambities en in deze visie past Autoexcellent.” Zaterdag 2 juli is er een open dag voor klanten en relaties om het eerste lustrum en de aansluiting te vieren.

Het in 2013 in Duitsland geïntroduceerde concept wordt in Nederland sinds september 2014 vertegenwoordigd via Groupauto, dat een exclusieve licentie heeft. Bij de internationale formule moeten garagebedrijven continu voldoen aan hoge eisen dienen op het gebied van onder meer technische kennis, apparatuur, kwaliteit van de dienstverlening en uitstraling. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties