Voormalig Bosch Car Service V&W Auto’s uit Zwartebroek sluit zich per 1 juli 2016 aan bij Autoexcellent, een premium full service werkplaatsformule voor autobedrijven die in alle merken gespecialiseerd zijn.

Eigenaar Eelco Versteeg werd ruim vijf jaar geleden samen met Wim van Wijk eigenaar van V&W Auto’s. “Ons autobedrijf is toe aan verdere verbetering en professionalisering. Wij hebben flinke ambities en in deze visie past Autoexcellent.” Zaterdag 2 juli is er een open dag voor klanten en relaties om het eerste lustrum en de aansluiting te vieren.

Het in 2013 in Duitsland geïntroduceerde concept wordt in Nederland sinds september 2014 vertegenwoordigd via Groupauto, dat een exclusieve licentie heeft. Bij de internationale formule moeten garagebedrijven continu voldoen aan hoge eisen dienen op het gebied van onder meer technische kennis, apparatuur, kwaliteit van de dienstverlening en uitstraling. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties