De angst om een defect in de auto te krijgen dat levensgevaarlijke consequenties kan hebben, zal in de toekomst leiden tot nog meer terugroepacties. Dat verwacht Renault-Nissan topman Carlos Ghosn.

Ghosn deed zijn uitspraak in Shanghai als president van de Europese brancheorganisatie voor de automobielindustrie Acea. De terugroepacties en claims van particulieren zijn een enorme kostenpost voor de auto-industrie.

Er gaat bijna geen week voorbij of een grote autofabrikant roept een vloot aan auto’s terug met een bepaald mankement. In de VS alleen al, werden tot nu toe in 2014 meer dan 50 miljoen auto’s teruggeroepen. En elders is het al niet veel beter. Zo zijn er gigantische problemen met airbags van fabrikant Takate.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties