Valvoline heeft 1 november haar productlijn Nextgen gelanceerd voor de fleetmarkt en industrie in de Benelux. Deze motorolie bestaat voor de helft uit gerecyclede basisolie. Valvoline is zover bekend de eerste oliefabrikant wereldwijd met een ‘groene’ motorolie en speelt hiermee in op duurzaamheid.

Nextgen bezit alle ACEA-certificaten en is goedgekeurd door grote fabrikanten zoals onder andere MAN, Mercedes-Benz, Renault, Volvo en Cummins. In het voorjaar van 2012 breidt Valvoline haar assortiment uit met Valvoline Nextgen producten voor personenwagens. Bedrijven binnen de Sator Holding zullen de olie gaan verkopen.

“De meeste oliën zijn gemaakt van 85 procent basisolie en vijftien procent additieven. Bij gebruik breken de eigenlijke oliemolecules niet af; het zijn de additieven die slijten. Gewoonlijk eindigt de levenscyclus van een motorolie op het moment dat het uit de motor wordt getapt. Voor Nextgen is dit moment echter niet het einde, maar het begin”, aldus Valvoline.

Tijdens Transport Venray van 15 tot en met 17 november 2011 toont Valvoline de Nextgen-motorolie (All Fleet Extra 15W-40), productinformatie en het productieproces ervan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties