Univé is in juni een rechtszaak gestart tegen Starglass. Dit bedrijf zou ten onrechte reparaties (oppervlakkige beschadiging) hebben gedeclareerd die niet onder de polis vallen. Rechter Ton Lennaerts heeft afgelopen maandag op het terrein van Univé in Assen een praktijktest gehouden om te bekijken of de reparatiekwaliteit van Starglass wel voldoende is. Dit schrijft Drenthe Journaal op haar website.

Univé zegt dat Starglass voor bijna 400.000 euro fraude gepleegd heeft met het declareren van autoruitschade. De verzekeraar kan volgens Starglass na reparatie niet zien of het om een putje, sterretje of scheur gaat en daarom wilde de rechter een kwaliteitstest.
Met elastieken zijn loodjes geschoten in een autoruit van Univé en van Starglass om putjes te veroorzaken, die door Starglass gerepareerd moesten worden.

Na reparatie zag de advocaat van Univé nog duidelijk de contouren van een sterretje en een putje. De Starglass-raadsman constateerde alleen een klein putje, dat volgens hem mag.
De rechter doet binnen zes weken een uitspraak in de zaak.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03