Vriens Opel in Breda is op 5 september, als eerste in een rij van ruim 1200, door Dekra als Opel Occasions-dealer gecertificeerd. De komende jaren worden in zestien Europese landen dealers aan dezelfde ’toets’ onderworpen.

Directeur Huub Janssens: “Het spreekt voor zichzelf dat ik een blij mens ben omdat we Dekra gecertificeerd zijn. Ik heb vertrouwen in mijn mensen en in onze producten. Met het behalen van het certificaat blijkt maar weer dat dat niet voor niets is. Dat we de eerste zijn, maakt het extra bijzonder.”

De Opel-dealer toont met het certificaat aan dat hij de processen rond de gebruikte auto’s op orde heeft en kan voldoen aan de verwachtingen die klanten over Opel Occasions hebben.
De auto’s worden met twaalf maanden mobiliteitsgarantie en minimaal één jaar APK geleverd. Daarbij is de kilometerstand gegarandeerd en is de auto in de werkplaats onderworpen aan een inspectie op honderd kwaliteitspunten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
24 maart 2026
ElaadNL wint Gouden RAI Wiel voor pioniersrol in slim laden
24 maart 2026
EV: Tesla domineert in park, VW in de voorraad
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
Meest bekeken berichten
Recente reacties