Wensink Automotive heeft een contract afgesloten met het internationale schadeherstelnetwerk Max-Repair. Hiermee maakt Wensink gebruik van de heavy duty schadeherstel, dienstverlening  voor bestelauto’s, trucks, trailers en zwaar materieel.

Wensink Automotive behoort met meer dan 17 vestigingen tot één van de grootste Mercedes Benz Truck Dealers van Nederland.

Peter Spit, after sales directeur noord bij Wensink Automotive: “Max-Repair beschikt over het niveau en de know-how die wij als organisatie voorstaan en continue borgen. Ook het netwerk  van onze onderlinge werkplaatsen sluit prima aan. Al onze medewerkers zijn de afgelopen periode intensief geïnformeerd door het schadeherstel team van Max-Repair. De zomerperiode hebben we hiervoor goed benut. Tevens zijn al onze recepties duidelijk als Max-Repair agentschap voor onze relaties herkenbaar. De samenwerking start officieel 1 oktober.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties