Mercedes-Benz specialist Woltinge Auto’s stopt per 1 april 2022 met alle verkoop- en werkplaatsactiviteiten in Hoogeveen. Deze werkzaamheden worden overgedragen aan overbuurman Wensink Automotive Mercedes-Benz in Hoogeveen.

In de huidige automotive branche volgen marktontwikkelingen en innovaties elkaar in hoog tempo op. Mede hierdoor heeft John Woltinge besloten om de bedrijfsactiviteiten van Woltinge Auto’s te beëindigen en over te dragen. Om klanten in de toekomst goed te blijven bedienen, is een slagvaardige organisatie nodig waarin medewerkers, equipment en kennis op het allerhoogste niveau functioneren, aldus beide partijen in het gezamenlijk opgestelde bericht. In samenspraak hebben Wensink Automotive en Woltinge Auto’s besloten om de verkoop- en serviceactiviteiten voor de Woltinge Auto’s-klanten over te dragen aan de Wensink-vestiging in Hoogeveen.

John Woltinge (directeur/eigenaar Woltinge Auto’s B.V.): “De stap om na bijna 30 jaar het bedrijf te beëindigen, is gevoelsmatig niet eenvoudig. Maar ik weet dat wij met Wensink de continuering van de activiteiten voor onze gewaardeerde klanten hebben gewaarborgd. Die zekerheid stelt mij gerust.” Laurens Stigter (CEO Wensink Automotive B.V.): “Wij zijn blij dat wij op deze wijze de klanten van Woltinge Auto’s van dienst kunnen blijven. Ik heb er alle vertrouwen in dat de prettige en servicegerichte manier van werken zoals klanten deze kennen, ook bij ons ervaren wordt. Kwaliteit leveren met een glimlach.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Plannen voor nieuwe autobelastingen bieden goede aanknopingspunten
14 juli 2025
Allianz Direct wint Independer Award Auto 2025 voor beste prijs-kwaliteit
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
Meest bekeken berichten
Recente reacties