Wilbert Muilenburg (49) is met ingang van 1 april 2023 aangesteld als algemeen directeur bij Nexus Automotive Nederland (voorheen GroupAuto Nederland), beter bekend als het grossiersnetwerk AllParts. Hij volgt Freek Blekxtoon op, die per 1 april start bij Nexus Automotive International.

Wilbert Muilenburg was de afgelopen jaren in diverse leidinggevende functies werkzaam bij onder andere CarNext, In de Wal Auto’s en HELGA Automotive. Voorzitter van AllParts Nederland, Wido van Beek: “Met de aanstelling van Wilbert halen we veel relevante managementervaring binnen. Hij gaat ons helpen de lopende projecten op de juiste manier te implementeren, nieuwe strategieën te bedenken en de samenwerking met het team in Eemnes, het bestuur en de leden verder te optimaliseren en professionaliseren. Uitgangspunt daarbij zal altijd zijn het behoud van onze onafhankelijkheid en de zelfstandigheid van onze leden.”

Helder

Wilbert Muilenburg: “Ik heb kennis mogen maken met een zeer gedreven bestuur met een heldere blik naar de toekomst. Het krachtige merk AllParts en de recente samenwerking met Nexus Automotive International zijn daar pakkende voorbeelden van. Ik kijk er naar uit om met m’n nieuwe collega’s verder inhoud te geven aan deze samenwerking en de verdere professionalisering van Nexus/AllParts gestalte te geven.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
Meest bekeken berichten
Recente reacties