Commercieel directeur Willem Zwijnenburg van Sator Holding (onder andere Van Heck, Nipparts, Havam, Harrems, Inter Pieces) heeft besloten het dienstverband met het bedrijf te beëindigen. Hij werkt sinds 1 mei 2010 in deze functie, toen hij Henk Salomons opvolgde.

Per 30 juni vindt er een directiewisseling plaats bij Sator, dan treedt Adriaan Roggeveen immers af als bestuurder van de onderneming. In de afgelopen maanden is er met alle betrokkenen een discussie gevoerd over de opvolging van Roggeveen als ceo, door een collectief bestuursmodel. Zwijnenburg heeft in verband daarmee zijn keuze gemaakt.

De commercieel directeur heeft een lange staat van dienst in de branche. Zo werkte hij onder meer voor uitlatendistributeur Romax in Barneveld en werd hij in 1992 salesmanager bij Van Heck. Van 2003 tot 2007 was Zwijnenburg directeur van Harrems Tools, waarna hij in 2008 toetrad tot de directie van Van Heck.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties