De connected car en de connected klant. Autofabrikanten blijven deze via allerlei diensten combineren, zoals BMW nu met een taxidienst.

Ook als de betreffende consument helemaal geen auto wil bezitten. Autodelen is tot nu toe een dure hobby voor autofabrikanten. Niet voor niets werken BMW (Drive Now) en Daimler (Car2Go) nu steeds vaker samen.

Taxi-service

BMW heeft nu besloten om via dezelfde app als waarmee toegang wordt verkregen tot een deelauto, ook een taxiservice te introduceren. Daarmee stapt BMW – voorlopig alleen nog in de VS – in de markt die wordt bedient door Uber en Lyft. In Duitsland was Mercedes-Benz al eerder in een taxidienst gestapt, maar kreeg daar wel veel kritiek van de taxibedrijven, traditioneel vooral Mercedes-kopers.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties