De ene innovatie is nog niet geïntroduceerd of ALD Automotive komt alweer met een volgende. Vandaag maakt ALD bekend samen met Ease2pay een pilot te zijn gestart met een tank-app.

Gisteren nog meldde ALD dat het in samenwerking met Chargepoint de transitie naar elektrisch rijden wil versnellen. Vandaag laat de leasemaatschappij weten het tankproces voor leaserijders met de nieuwe tank-app nog gemakkelijker te willen maken. Met de app is het mogelijk om vanuit de auto mobiel met de smartphone te betalen.

Gemak

Voor tanken met een tankpas moet je de kilometerstand invoeren, de pincode en ook nog onthouden bij welk pompnummer je staat. Met de Ease2pay-app hoeft de leaserijder alleen uit te stappen om te tanken, aldus ALD. Aangekomen bij het tankstation herkent de app de locatie. De klant selecteert in de app het pompnummer, vult de kilometerstand vanachter het stuur in en betaalt vervolgens direct in de app.

Plastic

Behalve gemak is er nog een voordeel van de app. Er is geen plastic pas meer nodig. . Leaserijders kunnen gelijk bij ontvangst van de nieuwe leaseauto de app installeren en tanken.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
Meest bekeken berichten
Recente reacties