ABC Automotive heeft een samenwerking gesloten met Hiltermann Lease voor het kunnen aanbieden van privélease. Alle meer dan 125 TOP Merkspecialisten kunnen hun klanten nu de mogelijkheid bieden privé een auto te leasen.

Jordy Bruil, marketeer bij ABC Automotive: “De vraag naar private lease neemt steeds grotere vormen aan. Niet zo gek als je bedenkt dat de voordelen ten opzichte van een eigen auto groot zijn. Zo heb je geen zorgen over onderhoudskosten, volledig grip op de autokosten en geen verplichte aanbetaling. Door onze samenwerking met Hiltermann kunnen we zeer scherpe prijzen hanteren. En je hoeft niet ver te rijden! Er is altijd een Merkspecialist in de buurt. Met persoonlijke service en expertise.”

Direct leverbaar

De Merkspecialisten kunnen nu al de Toyota Aygo X, de Citroën C3 You en de Dacia Spring Comfort Electric uit voorraad inzetten voor privélease. Uiteraard zijn zij tevens het adres wanneer de auto onderhoud of reparatie nodig heeft.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties