Leasemaatschappij ALD Automotive start een samenwerking met corporate benefits, een internationaal bedrijf dat voordelenprogramma’s voor de werknemers van bedrijven aanbiedt. ALD gaat via corporate benefits privélease aanbieden voor zowel nieuwe als gebruikte auto’s.

De privéleasecontracten worden door ALD Automotive beheerd. Op alle auto’s zijn de gebruikelijke leasevoorwaarden van toepassing, zoals onderhoud, bandenwissel, pechhulp en verzekeringen. Ze zijn beschikbaar met flexibele looptijden en kilometrages. Privélease van ALD via corporate benefits is in eerste instantie beschikbaar in vijf Europese landen, waaronder Nederland.

Strategisch

Jeroen Kruisweg, algemeen directeur van ALD Automotive Nederland: “Met deze nieuwe samenwerking spelen we in op de wens van veel bedrijven om voor alle medewerkers een mobiliteitsprogramma aan te bieden en daarmee aantrekkelijker te worden als werkgever. Daarnaast past de samenwerking bij ons strategisch plan, Move 2025, dat als doel heeft het bereik van onze mobiliteitsoplossingen te vergroten en ons klantenbestand verder uit te breiden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 november 2025
Indoor navigatie voor Hyundai
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
19 november 2025
Omzet Enterprise met miljard dollar gegroeid
19 november 2025
0W-16 motorolie Eurol voor Renault en Dacia
19 november 2025
Legaal upgraden naar led
19 november 2025
Equip Auto, een feest voor de profs
Meest bekeken berichten
Recente reacties