Vakgarage streeft in 2011 naar twintig tot dertig nieuwe franchisenemers. In de eerste week van het nieuwe jaar zijn er al vier aangesloten: Vakgarage Geurts in Echt, Aal-Storteboom in Aalten, Van Winsum in Kampen en Schouten in Gorinchem.

In heel 2010 zijn in totaal veertien nieuwe bedrijven gestart onder de vlag van Vakgarage. Het betreft vestigingen in Tilburg, Terneuzen, Nederhorst den Berg, Breda, Zevenaar, Alphen aan de Rijn, Almere, Wittem, Rogat, Alkmaar, Nijkerk, Made, Baarloo en Bavel.

Manager Christien den Uil is zeer tevreden, maar toont ook ambitie: "Het is fantastisch dat Vakgarage deze groei heeft laten zien het afgelopen jaar. Dit bewijst dat onze visie aansluit bij de wens van de ondernemer."

Vakgarage bestaat dit jaar twintig jaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties