ABS Van Leeuwen heeft maandag 4 april een zesde vestiging geopend, gespecialiseerd in klein autoschadeherstel. Kleinere opdrachten en reparaties binnen één dag hebben de overhand in het nieuwe pand van VW/Audi-dealer Van den Udenhout aan de A2 in Eindhoven.

Marly van Leeuwen: "Gemiddeld tachtig procent van het werkaanbod betreft relatief eenvoudig schadeherstel, dus waar geen ingewikkeld las- of richtwerk aan te pas komt. Onze nieuwe vestiging in Eindhoven is gericht op snelheid van repareren. Denk aan de werkplekinrichting, materiaalkeuze en droogsystemen. Complexer schadeherstel wordt overgenomen door onze andere vestigingen."

De omliggende Van Leeuwen-vestigingen in Aarle-Rixtel, Best, Breda, Den Bosch en Oisterwijk nemen alle grotere reparaties en andere specialisaties voor hun rekening.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties