AH Autoschade Herstel pakt het zogenaamde Parijs-effect aan, het laten zitten van een klein parkeerdeukje of krasje. Het bedrijf wil consumenten bewuster maken van de mogelijkheid om kleine beschadigingen aan de auto eenvoudig en betaalbaar te laten verhelpen.

Uit marktonderzoek blijkt dat de consument meent dat schadereparatie duur is en altijd via de verzekering geclaimd moet worden. Krasjes kunnen ook met alternatieve methodes gerepareerd worden.
Guus van Dreven, algemeen directeur van AH Autoschade Herstel: “Wij richten ons op schade die niet geclaimd wordt en met een alternatieve methode uitstekend hersteld kan worden. Met de reclamecampagne wil onze keten de autobezitter op een sympathieke manier laten weten dat die vervelende fietsstuurkrassen, die parkeerpaaldeuken en kleine sleutelboskrasjes relatief eenvoudig, snel en betaalbaar te repareren zijn.”

AH Autoschade Herstel investeert stevig om het werkaanbod bij de aangesloten bedrijven te stimuleren, de naamsbekendheid te vergroten en landelijke uitstraling voor het merk te krijgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties