Mivar (Lienden) lanceert onder de naam Control een alternatief platform voor het bekende ROB-systeem waarmee leasemaatschappen en autobedrijven hun werkplaatsorders onderling kunnen afhandelen.

Control biedt autobedrijven en leasemaatschappijen een extra instrument voor meer transparantie ten aanzien van de ROB-kosten. Control wil een centraal en efficiënt communicatieplatform voor de reparatie- en onderhoudskosten zijn. Total cost of ownership inzichtelijk maken, stelt Peter Odding van Mivar.
Control maakt gebruik van de originele OEM-data die zijn samengevoegd in de unieke OEM-database van Audacon/Mivar. Hiermee kunnen alle voertuigkosten van zowel nieuwe als gebruikte auto’s voor de gehele looptijd van de auto worden berekend. Leasemaatschappijen, maar bijvoorbeeld ook werkplaatsconcepten/ketens kunnen hier zelfs de individuele klant een maatwerkoplossing aanbieden.

Het concept Control wordt donderdag 18 november op de Fleet Management Expo in Houten officieel geïntroduceerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
Meest bekeken berichten
Recente reacties