Charlotte Alejo en Floris Haster van het VWE-team hebben de Amsterdam-Dakar Challenge succesvol afgelegd in hun Nissan Patrol 4×4 van vijfhonderd euro uit 1991. De rit van ruim 7200 kilometer voerde de twee door Nederland, België, Frankrijk, Spanje, Marokko, Westelijke Sahara, Mauretanië, Senegal en Gambia.

De finish is glansrijk gehaald en de auto is uiteindelijk in Banjul in Gambia geveild voor 2.265 euro. Dit geld komt ten goede aan Stichting Kambengo, die onder andere een kraamkliniekenproject heeft in Gambia.
Charlotte en Floris hebben hun spullen zoals veldbedden, jerrycans, eten, drinken, (auto)onderdelen, kookstel en kleding achtergelaten bij een peuterschool en bij een centrum waar jongeren vaardigheden leren zoals meubels maken.

Het uitgebreide verslag van Charlotte en Floris is te lezen via de weblog >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 februari 2026
PartsPoint Asten nog groter
25 februari 2026
Louwman & Parqui rolt automatische werkplaatsplanning uit bij Toyota en Lexus
25 februari 2026
De Klok Banden nieuwe exclusief distributeur van Dunlop
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
Meest bekeken berichten
Recente reacties