Automaterialengrossier Aparts in Rotterdam sluit zich per 1 juni aan bij Group Auto. Directeur/eigenaar Miquel Lommerse geeft aan dat het gezien de huidige marktwerking goed voor zijn bedrijf is om bij een sterke groep te zijn aangesloten.

“Group Auto biedt ons de mogelijkheid om samen te werken met behoud van eigen identiteit”, aldus Lommerse. “Dat geeft ons nu de mogelijkheid van alle groepsvoordelen te kunnen profiteren en dus onze klanten in de regio nog beter van dienst te zijn. De diensten en concepten van Group Auto Nederland bieden toegevoegde waarde aan ons leveringspakket.”

Freek Blextoon van Group Auto vult aan: “In Rotterdam is Kooijman weggevallen na de overname door Slager; wij waren op zoek naar een nieuwe invulling en zijn bij Aparts uitgekomen. We sluiten niet uit dat er in Zuid-Holland nog meer nieuwe leden bij zullen komen, er lopen diverse gesprekken.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 september 2025
Betaalbare mobiliteit wordt duurder
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
Meest bekeken berichten
Recente reacties