De vakbeurs Auto Prof is afgelopen week bezocht door meer dan 8.000 bezoekers. Dat zijn er maar liefst duizend meer dan vorig jaar. Ook presenteerden in totaal 95 exposanten zich, een stijging van 27 procent ten opzichte van 2024.

Geert Kluytmans, Head of Event van Auto Prof: “We kijken terug op drie succesvolle dagen, waarbij we een hele mooie stap vooruit hebben gezet. In aanloop naar de beurs zagen we al een grote stijging in exposanten, waardoor de beurs aanzienlijk groter was dan andere jaren. De cirkel werd rondgemaakt, omdat we ook aan de bezoekerskant een flinke plus mogen noteren. Dit alles heeft geresulteerd in een zeer succesvolle editie en het biedt veel perspectief voor de toekomst.”

Innovatie Award: Autoflex

Bezoekers brachten massaal hun stem uit voor de Innovatie Award, en Autoflex kwam als winnaar uit de bus. Hun nieuwe Bedrijfsmonitor PRO werd door het publiek verkozen als meest innovatieve product van de beurs. Deze erkenning onderstreept het belang van continue innovatie binnen de automotive sector.

Scholenprijs

Tijdens de beurs namen 104 studenten deel aan de uitdagende studenten challenge. MBO Rijnland Gouda wist de meeste overwinningen binnen te slepen en ging er met de scholenprijs vandoor. Daarnaast wonnen scholieren dagelijks mooie prijzen, wat bijdroeg aan een competitieve en inspirerende sfeer op de beursvloer.

De volgende editie van Auto Prof is op 27, 28 en 29 januari 2026 in Evenementenhal Gorinchem. Tijdens afgelopen editie gaven al 28 exposanten hun toezegging voor deze editie. “Deze vroege toezeggingen bevestigen voor ons het vertrouwen in Auto Prof als het ontmoetingspunt voor professionals uit de automotive sector. We kijken er alweer naar uit”, aldus Kluytmans.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 maart 2025
BOVAG pleit voor uitfasering bpm
14 maart 2025
Tristan Hamelink directeur Nio Nederland
14 maart 2025
Leasys helpt leaserijders van hun Tesla af
14 maart 2025
Ruud Goettsch overleden
13 maart 2025
Content Autogroep neemt Kia over van Auto Huiskes
13 maart 2025
Tesla nog altijd populair bij Athlon
Meest bekeken berichten
Recente reacties