Autobedrijf Knoop zal met ingang van 15 februari de verkoopactiviteiten van het merk Mazda uitbreiden met de stad Utrecht, Leidsche Rijn en directe omgeving. Zij bewerkt dit gebied vanuit Maarssen. De onderneming was al dealer in Maarssen en Breukelen en omliggende regio.

“Een welkome uitbreiding van ons verkooprayon”, vertelt directeur Hans Knoop tevreden. “Wij zijn al sinds 1989 Mazda-dealer voor Maarssen en Breukelen en zijn natuurlijk enorm tevreden dat we een dergelijk groot en interessant gebied erbij krijgen. Kortom, we gaan een mooie toekomst met Mazda tegemoet.”

Met ingang van dezelfde datum zal Mazda Utrecht, onderdeel van de Schakel Autogroep, zijn Mazda-activiteiten beëindigen en zich volop concentreren op Ford, waarvoor het bedrijf al sinds 1924 dealer is. De gebroeders Arie en Hans Knoop namen in 1989 Garage Hereman over, die op dezelfde locatie in Breukelen al sinds 1970 actief was als Mazda-dealer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 december 2025
Jaarcijfers Greenwheels: grotere vloot, jongere gebruikers
8 december 2025
Vernieuwde erkenningenstelsel binnenkort van start
8 december 2025
Goedkoopste autoverzekering daalt in populariteit
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
Meest bekeken berichten
Recente reacties