De prijs in december 2011 in de Autoscout 24 Gebruikte auto’s Prijs Index (AGPI) is met 0,76 procent gestegen ten opzichte van november. De gemiddelde verkoopprijs bij de portal in de afgelopen maand bedraagt 12.430 euro.

“De MPV’s en de middenklasser waren de meest gezochte auto ‘s. De kleine auto’s vallen op door weinig aanbod, maar het aantal auto’s is te groot om van schaarste te spreken. De Renault Clio doet het bijzonder goed, de vraag is maar liefst met tien procent gestegen”, laat Jurgen Vugts, algemeen directeur bij Autoscout 24, weten.

Waren in november de SUV’s nog populair, in december moesten met name de Land Rover Defender en de Mercedes G-klasse aan populariteit inleveren. De auto van de maand is de Mercedes-Benz B-klasse. Het aanbod van dit model steeg 36 procent en de vraag 19 procent. “De introductie van de nieuwe B-klasse heeft duidelijk veel losgemaakt in de markt en dat heeft zijn weerslag op het aanbod van en de zoekopdrachten naar andere modellen.”

Download hier het AGPI-overzicht met alle cijfers >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties