De Branche Kwalificatie Structuur (BKS) wordt per 1 januari 2011 overzichtelijker door met minder certificaten te werken. De website Bksmobiel.nl wordt eenvoudiger van opzet. Daarnaast is er alleen nog maar subsidie mogelijk als de kandidaat voor een BKS-toets slaagt.

Volgens OOMT-manager Bea Berndsen wordt de aangescherpte BKS nog meer hét symbool van vakmanschap en kwaliteit. "Hiermee blijft het voor werkgevers en werknemers een handig instrument voor persoonlijke ontwikkeling en het uitstippelen van een loopbaan."

De reden dat het aantal certificaten is teruggebracht heeft te maken met de uitkomst uit diverse uitgevoerde gebruikersonderzoeken. Werknemers en werkgevers hebben daarin aangegeven een eenvoudiger en overzichtelijker systeem te willen. Aangezien werkgevers en werknemers verwachten dat er zorgvuldig met het geld van de branche wordt omgegaan, is er ook een aanpassing van het subsidiesysteem verwerkt in de nieuwe BKS.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
15 juli 2025
Ondernemers met leaseauto vaker beboet
15 juli 2025
20 procent meer refurbished onderdelen verkocht
15 juli 2025
Jongvolwassenen positiever over elektrische occasion
15 juli 2025
Vakantiecheck ANWB Hazeldonk op 18 juli
15 juli 2025
Aftersales top of mind bij de dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties