De BMW Group investeert tussen nu en 2026 ongeveer 100 miljoen euro in een nieuw batterijtestcentrum op de locatie in Wackersdorf in de Duitse deelstaat Beieren.

De eerste producten voor de ontwikkelingsactiviteiten van BMW op het gebied van hoogspanningsbatterijen zullen al medio 2024 in gebruik worden genomen. Vanaf dat moment zullen in Wackersdorf, op een totale oppervlakte van 8442 vierkante meter, hoogspanningsaccu’s en andere elektrische aandrijflijncomponenten voor toekomstige BMW-modellen al zeer vroeg in de ontwikkeling getest worden.

Activiteiten

“De Wackersdorf-locatie van de BMW Group zal een belangrijke facilitator worden voor de transformatie naar elektromobiliteit”, bevestigt locatiemanager Christoph Peters. “Naast de bevoorrading van onze overzeese fabrieken, de cockpitproductie en, vanaf 2024, de deurenproductie voor Rolls-Royce-modellen, wordt dit Wackersdorfs vierde hoofdactiviteit. Dit versterkt op zijn beurt de toekomstige levensvatbaarheid van onze locatie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
1 april 2025
Bosch lanceert twee nieuwe opleidingstrajecten
31 maart 2025
LKQ neemt afscheid van B2C Leisure
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
Meest bekeken berichten
Recente reacties