Bosal Automotive Parts breidt flink uit in China. In de plaats Chongqing is op 6 november een fabriek van 2.700 vierkante meter geopend. Er worden nabehandelingssystemen voor uitlaatgassen en andere auto-onderdelen geproduceerd.

De fabriek moet vanaf volgend jaar zo’n 45.000 nieuwe Suzuki’s van onderdelen gaan voorzien. Binnen vier jaar moet dit aantal naar 110.000 stuks groeien. Bosal heeft de locatie zo opgezet dat het meer productie aan kan voor meerdere autofabrikanten. Het bedrijf opent er waarschijnlijk later dit jaar ook nog een onderzoekscentrum.

Aad Goudriaan, president van de Bosal Group: “De opening van onze fabriek in Chongqing is de eerste stap in onze groei in China en onderdeel van onze wereldwijde groeistrategie.”

Bosal bestaat sinds 1923 en heeft het hoofdkantoor in het Belgische Lummen. De omzet bedroeg in 2012 zo’n 795 miljoen euro en er werken meer dan 5.000 mensen in 27 landen. De onderdelenfabrikant heeft in totaal vijf R&D- en achttien distributiecentra.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
Meest bekeken berichten
Recente reacties