De opmars van Color Glo, specialist op het gebied van de reparatie van kunststof, leer, textiel en vinyl, in Nederland gaat door. Onlangs is er weer een franchisenemer toegetreden tot het netwerk, dit keer in Lelystad.

Franchisenemer Alex van der Laan heeft vorige week zijn basisopleiding van 24 dagen afgerond. Het aantal vestigingen van Color Glo staat nu op 23. De 22e vestiging werd begin januari gestart in Groningen door ondernemer Eddie Tel.

“Diverse lease- en verzekeringsmaatschappijen, horecaketens en schadeherstelbedrijven hebben inmiddels hun interesse getoond in de mogelijkheden die het bedrijf biedt om schades snel, duurzaam en voordelig te repareren”, aldus Joep Boom, commercieel directeur bij Color Glo.

Een maand geleden ontving de interieurspecialist van het Franchise Research Institute uit Amerika nog een belangrijke accreditatie. Color Glo werd toen betiteld als ‘World Class’.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties