De Kade Autoschade treedt op 20 augustus toe tot ABS Autoherstel. Daarmee is het netwerk van de schadehersteller weer compleet, sinds het vertrek van ABS Van Leeuwen. Er zijn nu een kleine honderd vestigingen. Het bedrijf in Eindhoven gaat verder onder de naam ABS Autoherstel De Kade.

Directeur Carlo van Nisselrooij: “Qua uitstraling en professionaliteit past de keten uitstekend bij ons bedrijf. Bedrijfseconomisch gezien is het voor ons een goede stap, dit is onze kans om onze portefeuille van opdrachtgevers verder uit te breiden. Tegelijkertijd hebben wij ABS Autoherstel een gezond en modern bedrijf te bieden, dat geografisch gezien heel gunstig ligt aan de rondweg in Eindhoven.”

Wijnand Mebius, algemeen directeur van ABS Autoherstel: “De Kade Autoschade heeft de professionaliteit, de vakbekwaamheid en de ambitie die wij als herstelformule zoeken. Het toetreden van De Kade Autoschade sluit daarnaast naadloos aan bij het streven ons netwerk in Zuid-Nederland verder te versterken.”

Onlangs heeft Aftersales Magazine de verschuivingen binnen de top acht schadeketens in kaart gebracht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 juni 2025
FIGIEFA bezorgd over formuleringen in concepttekst sloopvoertuigen
24 juni 2025
EQUIP AUTO Arena 2025: vooruitblikken naar de toekomst
24 juni 2025
STRENED-voorzitter Norbert van den Eijnden legt functie per direct neer
24 juni 2025
De digitale carwash
23 juni 2025
BOVAG-autowasbedrijven in actie voor Prinses Máxima Centrum
23 juni 2025
Bosch remanufacturing: beter dan het origineel
Meest bekeken berichten
Recente reacties